Bezpečná cesta do školy – výzva

Hledáme aktivní seniory, babičky, dědečky, kteří by se rádi  aktivně zapojili do projektu „Bezpečná cesta do školy“.  Jeho cílem je zvýšení bezpečnosti v okolí přechodů pro chodce na každodenní cestě dětí do základních škol v Litoměřicích.

Přihlášení dobrovolníci získají zaškolení od Městské policie a odboru dopravy a silničního hospodářství a budou každý pracovní den během školní docházky v čase od 7,30 – 8,00 dohlížet na bezpečnost při přecházení dětí  v různých lokalitách města. Senioři budou vybaveni reflexní vestičkou s nápisem „ŠKOLA“ a zastavovacím terčíkem.

Zájemci se mohou hlásit u referentky odboru školství Dagmar Zelené: tel. 416 916 181 nebo [email protected], a to nejpozději do. 4.března 2020.