Máchův běh

V sobotu 13. října 2018 se na Mostné hoře uskutečnil 8. ročník Máchova běhu. Mladí atleti byli rozděleni do kategorií podle roku narození.  Naši školu reprezentovalo 24 žáků  z I.stupně. V těžké konkurenci si vedli velmi pěkně. Z celkového počtu 213 soutěžících I.stupně se nejlépe dařilo Filipu Gottwaldovi, který vybojoval 2.místo. Tadeáš Horecký se umístil na 5.místě, Gurpreet Singh  na 7.místě a Kryštof Branke na 8.místě. Ostatní atleti – Jakub Martínek, Tomáš Švec, Petr Bubeník, Eliška Cechnerová, Eliška Vokálková, Vendulka Gottwaldová, Matyáš Michal, David Hübl, Nelly Matějková, Nela Ilkivová, Nela Kohlová, Vojtěch Kubánek, Jakub Bursa, Marie Kolářová, Daniel Eiselt, Robert Gajdoš, František Kubánek, Aneta Prokopová, Kateřina Stejskalová a Julie Zichová obsadili místa v druhé, resp. třetí desítce. Všichni malí sportovci dostali čokoládovou medaili nebo sladkou odměnu. Organizátoři vnesli do soutěže radost, bojovnost a sportovní nadšení. Všem žákům děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

Mgr. Miloslava Šikýřová