Náš lyžák v Peci

V sobotu 11. 1. jsme vyrazili z Litoměřic do Pece. Ještě ten den večer, jsme šli před chatu potrénovat na lyžích. V neděli jsme šli na malý vlek před chatu a učitelé nás rozdělili do skupin od nejhorších po nejlepší lyžaře. V pondělí jsme jezdili už na velkých sjezdovkách – Zahrádky, Javor, Smrk a Hnědý vrch. V úterý dopoledne jsme vyzkoušeli a procvičili běžky a odpoledne se vydali do Pec p.Sn. na nákupy. Ve čtvrtek jsme měli celodenní výlet na běžkách a dorazili jsme k Pražské boudě. Cestou sice bylo několik pádů, ale i smíchu a srandy. V pátek byli závody ve slalomu na sjezdovce u chaty. Večer bylo vyhodnocení soutěží a potom diskotéka. Moc se nám tu líbilo, dobře tu vařili a každý večer jsme měli nějakou zábavu a aktivity.

Žáci 7.tříd