Náš lyžák

Lyžák to je věc na kterou nikdy nezapomenete! Na lyžáku panuje příjemná atmosféra s lidmi, které máte rádi. Rád bych popsal jak to na našem lyžáku vypadalo. Každé ráno jsme vstávali v 7:30 a následovala rozcvička, která většinou trvala 10 minut a šli jsme na snídani. A potom následovala důležitá část našeho pobyt – lyžování. Na pokojích jsme se oblékli na lyžování a v 9 hodin zahájili dopolední výcvik. Na sjezdovce jsme jezdili za sebou ve družstvech, každý svým tempem a stylem. Po dobrém obědě následoval polední klid při kterém jsme si častokrát povídali. Odpolední dvouhodinový výcvik končil v 16 hodin. Pak jsme se posilnili svačinkou a přišel vhod odpočinek po náročném dni. Všichni se již těšili na večeři, po které nám naši učitelé připravili program. Například nám promítali naše lyžařské dovednosti ze svahů. U toho jsme se vždy nasmáli. I když jsem na našem lyžáku už po několikáté a spolužáci se vždy mění, byl lyžák opět super.

Dominik