Nejlepší běžci jsou žáci z Havlíčkovky.

Ve středu 13. října se konalo okresní kolo v přespolním běhu v krásném zámeckém parku v Ploskovicích. Dorazilo sem více jak deset škol z Litoměřic, Roudnice nad Labem, Terezína či Lovosic.  Naši chlapci se konkurence nezalekli a obsadili dvě první místa v týmových soutěžích! První zlato vybojovali pro naši školu v kategorii II. (4.a 5.třída) tito žáci: Václav Rybář ze 4.B a kluci z 5.A Kristián Hájek, Gurtpreet Singh, Tadeáš Branke a Kryštof Branke, který se navíc umístil na krásném druhém místě v kategorii jednotlivců. Druhé zlato v týmovém závodě přidali chlapci v kategorii III. (tedy žáci ze šestých a sedmých tříd) ve složení: Matyáš Tvrzník 6.A, Tomáš Talpa 7.A, Tomáš Trousil 7.A, Jan Hlavnička a Jakub Hlavnička ze 7.B. Gratulujeme a děkujeme žákům za výbornou reprezentaci naší školy.
Martin Markvart