Pravidla výuky od 18. 11. 2020

Vážení rodiče, milí žáci, kolegové,
zveřejňujeme informace k provozu školy od 18. 11. 2020.
Tímto datem je povolena osobní přítomnost žáků přípravné třídy, prvních a druhých ročníků. Ostatní ročníky se nadále povinně vzdělávají distančně, prostřednictvím online videokonferencí (aplikace Google Meet) případně asynchronně přes zadávání úkolů (EduPage).
K tomuto datu je také vytvořen nový rozvrh vyučování, který bude 13.11.2020 zveřejněn na EduPage.

Při prezenční výuce budou zachovány kolektivy jednotlivých tříd, po celou dobu pobytu ve škole jsou žáci i zaměstnanci povinni používat ochranu dýchacích cest!

Školní družina bude v provozu po – pá od 11:40 do 16:00 h (PT vychovatelka Hrdinová, 1.A vychovatelka Banachová, 1.B vychovatelka Gramskopfová, 2.A vychovatelka Veselá, 2.B vychovatelka Bočková).

Školní jídelna bude v provozu. V jídelně se mohou stravovat žáci a zaměstnanci školy, kteří jsou na prezenčním vzdělávání. Ostatní žáci si, na základě pravidel CŠJ, mohou stravu odebírat na základě objednání.

Dne 16. 11. je ředitelské volno, 17. 11. je státní svátek a v těchto dnech výuka neprobíhá.