Recitační soutěž, školní kolo

Ve středu 19. února se na naší škole uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Zarecitovat si přišlo celkem 55 dětí od druháčků až po sedmáky. V 1. kategorii žáků 2. a 3. tříd měla porota složená z p. uč. Beránkové, Härtingové. Hasmanové, Šikýřové a Hajné nejtěžší  úkol, protože musela vybrat ze 40 recitátorů ty nejlepší. Všichni se moc snažili a nakonec do okresního kola, které proběhne 10. března,  postupují Jana Doubková z 2.B, Matyáš Dostál ze 3.B a náhradnicí je Julča z 2.A. Ve  druhé kategorii žáků 4. a 5. tříd zvítězily Adéla Čedíková, Sára Balonová a Emma Rámešová, (vš. z 5.A), první dvě děvčata taktéž postupují do okresního kola. A ze 3. kategorie žáků 6. a 7. tříd vzešly  vítězně Eliška Vimrová ze 7.B, Klára Círusová ze 6.A a Míša Stratílková ze 6.B. První dvě budou naši školu reprezentovat v okresním kole. Všem účastníkům recitační  soutěže děkujeme za skvělé výkony, také  vyučujícím, kteří dětem pomohly a podpořily je. Postupujícím přejeme hodně štěstí v kole okresním.

Mgr. Ilona Futerová