NOVINKA!!! Kroužek KERAMIKY je přerušen!

O zahájení činnosti Vás budeme informovat.

• Dodatek k vnitřnímu řádu ŠD, financování. Dokument ZDE.
  • Informace pro rodiče pro školní rok 2021/22 – ZDE.
  • provoz ŠD: po – pá 06:00 – 07:45 h a odpoledne po vyučování do 17:00 h, (v pá do 16:00 h).
  • časy odchodů: 13:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00 h. V těchto časech jsou děti předávány rodičům v šatně školy. Žádáme rodiče, aby své děti vyzvedávali ve stanovených časech a nenarušovali tím plánovanou činnost ŠD.
  • přihláška do ŠD – formulář ZDE. Změny oproti původním údajům v zápisním lístku je nutno sdělit vychovatelce písemnou formou, např. do notýsku ŠD.
  • poplatky: 150,- Kč/měsíc. Platba se uskutečňuje ve dvou splátkách složenkou. Září – prosinec 600,- Kč, leden – červen 900,- Kč.
  • Zájmové kroužky ŠD, přihláška
  • Zájmové kroužky II. stupeň, přihláška
  • do Školního klubu je nutná přihláška  (ZDE), v níž zákonný zástupce přesně uvede dobu pobytu žáka ve ŠK
  • AKTUÁLNĚ – zájmové kroužky ŠD – Florbal, Gymnastika, Atletika, Šikula a Keramika (po, út) jsou naplněny! Přihlášky se nepřijímají.
  • Telefon na vedoucí vychovatelku Dagmar Hrdinovou – 732 737 400.

Co by dětem nemělo chybět:

• oblečení a obuv na ven
  • papírové kapesníky
  • šňůrka a pouzdro na kartu do jídelny