Uzavření školy

Na základě nařízení Vlády ČR proti šíření koronaviru bude od středy 11. 3. 2020 uzavřena škola a výuka bude probíhat prostřednictvím Edupage. Mimo provoz bude i školní družina. Žáci zůstávají doma a výuku budou absolvovat přes Edupage. Vyučující budou žákům zasílat úkoly elektronicky. Třídy (resp. žáci), kteří nemají přístup do informačního systému Edupage, mohou úkoly získat osobně u vyučujících, případně sledujte záložku „Pro rodiče“, zde budou úkoly zveřejňovány.

Další informace budou žákům, rodičům a zaměstnancům školy předávány přes informační systém školy.

Provoz školy, resp. účast pedagogů ve škole, bude zajištěn každý pracovní den od 08:00 h do 11:40 h.

Mimořádné_opatření_-_uzavření_škol

Informace MŠMT k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví k uzavření škol

tiskopis_ošetřovné