• Proč zvolit pro Vaše děti právě naši školu?

• 99 % našich žáků se dostane na jejich vybranou střední školu či učební obor
      • máme kvalifikované pedagogy, kteří se dále pravidelně vzdělávají (např. Jak na AI ve výuce, Jak učit formativně, Stages metoda, rozvoj systémového myšlení u všech žáků…)
      • zakládáme si na malých třídních kolektivech, kde je větší prostor pro individuální přístup k žákovi a můžeme tak každému dítěti věnovat dostatek pozornosti
      • naše škola nabízí nejnovější technické vybavení (iPady, roboty, robotické stavebnice, 3D tiskárny, počítačové učebny, interaktivní tabule, …) a výborné sportovní zázemí (nový atletický ovál, 3 víceúčelová hřiště s umělým povrchem, 2 tělocvičny, posilovnu, pravidelné bruslení,…), rovněž má naše škola vlastní keramickou a technickou dílnu a nově vybavenou cvičnou kuchyňku
      • a pomyslnou třešničkou na dortu je, že v naší škole žáci mohou trávit čas až do odpoledních hodin, ano i druhostupňoví, a vy se nemusíte bát, že půjdou sami domů nebo že zase stráví celý den u počítačových her. Žáci se mohou hlásit do zájmových kroužků nebo si mohou ve školním klubu, který je bezplatný, zahrát s kamarády stolní hru či stolní tenis nebo napsat úkoly. K dispozici zde mají i počítače.

Další důvody, proč jít k nám:

• anglický jazyk již od 1. třídy. Ve vyšších ročnících výuka doplněna o lektora, rodilého mluvčího.
      • pravidelné zahraniční výjezdy do Anglie.
      • pořádání ozdravných pobytů.
      • jako jediná škola v Litoměřicích vyučujeme i metodou Stages – inovativní metoda rozvoje dovedností a myšlení.
      • školní družina až do 5. třídy.
      • jídelna v budově školy – výběr ze 3 jídel.
      • na pozemku školy máme nové dětské hřiště