• Třídní schůzky

• Zveme Vás na třídní schůzky, které se uskuteční ve čtvrtek 5. 10. 2023 od 17:00h. V tento den se také setkají zástupci jednotlivých tříd - Rada rodičů, na zasedání ve sborovně školy od 16:30h.

• Výlet na Helfenburk

• Žáci 7.A a 7.B vyrazili na společný výlet k zřícenině hradu Helfenburk. Společnou akci doprovázel vzdělávací program. Žáci pracovali s mapou a také se dozvěděli zajímavosti o historii Helfenburku. Cestu zpříjemnil sběr hub a na místě opékání buřtů.

• Den zdraví

• Nový školní rok jsme začali v pohybu a s úsměvy. Na sportovní odpoledne jsme pozvali i děti z mateřských školek, aby si vyzkoušely jak si užít krásný den v pohybu a navíc s výbornou zdravou svačinkou. Na organizaci se podílel celý pedagogický sbor a velké poděkování také patří společnostem Farma Hrdlička, Emco a Bohušovická mlékárna. Dětský úsměv a radost z pohybu skvěle zachytil na svůj fotoaparát Miroslav Zimmer. Podívejte se na galerii a příště přijďte znova a vezměte s sebou kamarády.

• Slavnostní zahájení školního roku

• Nový školní rok zahájila paní ředitelka krátkým proslovem a pak přivítala nové žáky, kteří usednou do lavic v 1.A a v 1.B. Přejeme, nejen prvňáčkům, úspešný vstup do školního roku a pěkné zážitky ve škole.