• Dar pro opuštěné pejsky

• Žáci pátých tříd navštívili Psí domov v Řepnicích a předali zástupcům domova část finančního obnosu, který škola získala při pořádání Adventního jarmarku. Zástupci školního parlamentu dále rozhodli o použití části zisku na nákup hokejových přileb, které žáci využijí při výuce bruslení.

• Zlato z republikového finále!

• Největší akce v historii halového veslování se ve čtvrtek 22. února 2024 zúčastnili žáci ZŠ Havlíčkova.

8 týmů z naší školy bojovalo o medaile na zahajovacím dni mistrovství světa, Evropy a ČR.

Žáci zažili bouřlivou atmosféru v zaplněné hale O2 Universum v Praze.

Ve velké konkurenci škol z celé republiky dosáhla vynikajícího výkonu štafeta dívek 7. tříd ve složení:

Tereza Gramskopfová, Ella Korejtková, Kateřina Pašková  a Maruška Kolářová. Po obrovském boji

se děvčatům podařilo porazit všechny týmy a vybojovat zlato. Je to skvělý úspěch.

Ani výkony ostatních posádek se neztratily. Všichni bojovali ze všech sil a některým týmům medaile

unikla opravdu jen velmi těsně.

Zde jsou další výsledky:

4. místo: štafeta chlapců 9. tříd: J. Pašek, J. Hlavnička, Jan   Hlavnička a F. Kuchař

4. místo: štafeta dívek 6. tříd: N. Nová, I. Klučiarová, M. Eichlerová a V. Čedíková

5. místo: mix 6. tříd: I. Klučiarová, N. Nová, M. Škárka, N. Síkora

8. místo: chlapci 8. tříd: J. Doubek, M. Homola, D. Dvořák a R. Dygrýn

10. místo: dívky 8. tříd: N. Kohlová, Iryna Ruban, N. Matějková a V. Dubinina

10. místo: mix 7. tříd: J. Koš, P. Guttmann, K. Pašková a E. Korejtková

11. místo: mix 8. tříd: J. Doubek, M. Homola, I. Ruban a N. Kohlová

Všem žákům gratulujeme a děkujeme za výtečnou reprezentaci naší školy na této výjimečné události.

• Skončil II.ročník florbalové ligy

• Školní florbalová liga, ve které bylo odehráno 19 utkání, byla zakončena finálovým dnem. V Elitní kategorii obhájili loňské vítězství žáci 9.B. V kategorii 6.-7. tříd se po základní části utkaly ve finále týmy 6.A a 7.B. Přesvědčivé vítězství 8:1 určilo zlaté medaile týmu "Plácačky 7.B". Nejlepšími střelci ligy byli Matyáš Malý (6.A) 26 gólů a Václav Duraj (8.B) 19 gólů. Nejúspěšnějšími brankáři byli David Hübl (6.A) průměr 3,6 gólů na zápas a Matěj Mišurec (9.B) s průměrem 4,4 gólů na zápas.

• Masopustní průvod

• Žáci si vyrobili masky a vydali se na masopustní průvod. Na konci průvodu je čekalo občerstvení. Celou akci zachytil fotograf M. Zimmer.

• Masopust

• Zveme Vás na masopustní průvod, který pořádá školní družina ve čtvrtek 8. února od 14:00 h.

• Bronzová florbalová medaile

• Školní florbalový tým žáků I.stupně se vydal do Chomutova na krajské finále. V silné konkurenci 10 týmů si vedl skvěle a přivezl bronzové medaile. Gratulujeme hráčům Jaroslavu Hakenovi (3.B), Ondřeji Bajcurovi, Miloši Holému, Kryštofu Malému, Matyáši Šudomovi (vš. 4.B), Adamu Jonášovi, Danielu Smělému a Barboře Seidlové (vš. 5.B) za medailový úspěch a skvělou reprezentaci školy. Tým připravily a na turnaji skvěle vedly Jaroslava Veselá a Tereza Veselá.

• Kurz předškolák

• Informujeme širokou veřejnost o zahájení tradičního kurzu "Předškolák". Bližší informace získáte v letáčku.