• Nejmladší florbalisté postupují do krajského finále

• V pátek 24.11.2023 se uskutečnilo okresní kolo florbalového turnaje Čeps cup v Lovosicích. Náš tým ve složení: Jonáš Adam, Bára Seidlová, Ondra Bajcura, Martin Bárta, Miloš Holý, Kryštof Malý, Matyáš Šudoma a Jaroslav Haken obhájil loňské vítězství a postoupil opět do krajského finále. Budeme držet palce a věřit, že trenérky Jarka a Terezka Veselé, opět skvěle namotivují naše hráče k výborným výsledkům. Děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

• Den otevřených dveří

• Již tuto sobotu - 25. 11. 2023. Přijďte se sami přesvědčit jaké zázemí škola nabízí pro děti, resp. budoucí prvňáčky!

• Jsme přeborníky kraje ve fotbale

• Náš fotbalový tým žáků II. stupně pokračoval ve vítězném tažení i v krajském turnaji, který se uskutečnil na umělé trávě v Lovosicích. Trenér Martin Markvart opět skvěle takticky připravil tým ve složení: Jan Hlavnička, Jakub Nauč, Jakub Hlavnička, Tomáš Talpa, Tomáš Krajník, Filip Kuchař, Matěj Horčička, Patrik Schmid, Daniel Skřivánek, Robin Šivák, Tadeáš Branke a Kryštof Branke a se třemi vítězstvími získal titul Přeborník Ústeckého kraje. Brankář Jan Hlavnička byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a skvělý sportovní výsledek.