• Běh pro Hospic sv. Štěpána

• V letošním roce se naše škola opět zapojila do charitativního Běhu pro hospic. Hlavním dnem bude úterý 30.4.2024. V tento den vyjádří pohybem podporu žáci I. stupně, kteří své sportovní výkony předvedou na školním atletickém ovále. Žáci II. stupně "věnují" svůj běh hospicu v rámci tělesné nebo sportovní výchovy, kdy zamíří na nedalekou Mostnou horu, kam vybíhají pravidelně již od začátku letošního školního roku.

Rodiče prosíme o zapojení formou finančního daru zasláním na školní účet přes modul platby v Edupage (zde je nastavena minimální částka 70,- Kč). Získané finanční prostředky budou slavnostně předány zástupcům hospicu 30.4.2024.

• Slet čarodějnic

• Čarodějky a čarodějové se "slétnou" již ve středu 24. 4. 2024. V době 14:00 - 16:00h pro ně připravily vychovatelky ŠD hry a jiná dobrodružství. Další info v letáčku.

• Úspěšné veslařky u pana starosty

• Starosta města Ing. Radek Löwy přivítal na radnici naše žákyně, úspěšné veslařky Terezu Gramskopfovou, Marii Kolářovou, Kateřinu Paškovou a Ellu Korejtkovou. Děvčata se stala mistryněmi republiky v jízdě na veslařských trenažerech a k panu starostovi přišla se zlatými medailemi na krku. Pan starosta ocenil nejen mimořádný sportovní úspěch, ale také skvělou reperzentaci města na velké sportovní akci.

• Třídní schůzky rodičů

• Zveme Vás na třídní schůzky rodičů, které se uskuteční ve středu 24. 4. 2024 od 17:00h.

Třídním schůzkám bude předcházet schůzka zástupců Rady rodičů, která bude zahájena ve sborovně školy v 16:30h.