• Jarní tvořivá dílna

• Podívejte se jak byly děti šikovné v jarní tvořivé dílně, jaké dobroty připravily a jaké další aktivity byly pro ně připraveny. To vše na svůj fotoaparát zachytil pan Miroslav Zimmer.

• Stupně vítězů v basketbale a za odměnu pizza

• Tento týden se konalo ve sportovní hale ZŠ U Stadionu okresní finále v basketbalu. Žáci 6. a 7. tříd naší školy všechna utkání jednoznačně vyhráli a obsadili první příčku. Děvčata, stejné kategorie, prohrála pouze jednou a obsadila krásné 2. místo. Naší školu reprezentovali: Vojtěch Sedláček a Eliška Vokálková (oba 6.A), Ondra Lorenc, David Hajný, Kristián Hájek, Gurpreet Singh, Katka Pašková, Kristýna Pašková a Tereza Gramskopfová (všichni 7.A), Sebastián Pokorný, Vojta Bošek, Naruka Baasan, Nicol Horáková, Katarina Tsurkan a Monika Krupičková (všichni 7.B). Gratulujeme a děkujeme za výbornou sportovní reprezentaci školy.

• Jarní tvořivá dílna

• Ve čtvrtek 21. 3. 2024 pořádá školní družina jarní tvořivou dílnu pro děti. Začátek ve 14:00h. Děti si prosím vyzvedávejte po 15. hodině průběžně u bočního vchodu školy (u vstupu do sportovního areálu). Ukončení akce v 16:30h. Na programu je tvoření z papíru, sportovní aktivity na školním hřišti a příprava pohoštění v kuchyňce.

• Ohlédnutí za prima lyžákem

• V sobotu začala výprava, kdo je připraven, vyhrává,

kufry jsme si zabalili, a do Pece vyrazili,

do chaty se doplazili, na pokoje rozmístili.

Prašan není, sněhu málo, zavládlo nám v horách jaro,

místní kopec samý flek, u chaty jen prázdný vlek,

snad nám vyjdou aspoň běžky, na sjezdovku jdeme pěšky,

v lyžácích jak roboti, každý se hned zapotí,

na sjezdovce samé boule, troufne si ten, kdo má koule,

i ten, kdo má odvahu, sviští dolů ze svahu,

instruktoři zazáří, jsou z nás zdatní lyžaři,

snowboarďáci poskakují, v muldách si to užívají,

rychle nám to utíká, zábava je veliká,

ani se nám nechce z hor, a tak zdravím všechny SKOL!

(autor L. Mikešová)

• První pozdrav z lyžáku

• Zdravíme z Pece pod Sněžkou. I když v okolí panuje jarní počasí, lyžařský výcvik zdárně probíhá. Žáci se připraví na náročný den ranní rozcvičkou a potom vyrazí na sjezdové tratě. Sněhové podmínky jsou náročné, ale všichni to zvládají na jedničku.